Ultra Violet- kolor roku 2018 według Pantone

Kolor fascynacji ,odwagi i ciekawości, głęboki, prowokujący, wyrazisty fiolet. Tak między innymi opisywany jest kolor roku 2018 wybrany przez instytut Pantone. Według Leatrice Eisman, dyrektorki Instytutu Kolorów Pantone, ma on symbolizować to, co aktualnie dzieje się na świecie, ale również opisywać osoby go noszące jako kreatywne, o otwartym umyśle i poczuciu indywidualności.

Pastelowe kolory

Powrzechnie uważa się że tradycyjnym kolorem sukni ślubnej jest biel. Kolor ten szczególnie w wymiarze religijnym dla większości ma symbol niewinności.

Elementy 3D

W 2018 roku nacisk na teksturę i elementy 3D będzie jeszcze bardziej widoczny. Florystyczne, trójwymiarowe motywy i biżuteryjne aplikacje będą nadchodzącym hitem. W każdej kolekcji ślubnej znajdziemy przynajmniej jeden model w którym królują takie detale.

WESELE W STYLU LAT 20

WESELE W STYLU MARYNARSKIM

Easter Wedding

Pink Yarrow

zdjęcie wyróżniające

Island Paradise

grafika promocyjna Island Paradise

GRENEERY – ŚLUB W KOLORZE NADZIEI

Według identyfikacji kolorów opracowanych przez Pantone , kolorem roku 2017 będzie „greenery”. Świeża i rewitalizująca zieleń symbolizująca bliskość z naturą, która odradza się po długiej zimie. Kolor ten będzie występował nie tylko  na wybiegach znanych projektantów, ale przede wszystkim posłuży jako kolor przewodni dekoracji i dodatków ślubnych. Świetnie sprawdzi się na weselach w stylu rustykalnym […]
Grafika promocyjna greenery

ZIMA NIE TAKA ZŁA…

Zima nie taka zła jak ją malują… Zimowa sceneria jest wyjątkowo przepiękna, wręcz bajeczna. Natura układa się do snu,  staje się cicho,  spokojnie i magicznie. O tej porze roku szybciej zapada zmrok, co można wykorzystać do stworzenia  przepięknej, romantycznej atmosfery. Wszystko  to możemy uzyskać dzięki użyciu dużej ilości świeczek, lampionów  lub światełek ledowych. Świetnym pomysłem […]
suknia i zdjęcie w zimowym plenerze z całującą się parą